• ipetgas ARMELSAN SAVUNMA   ipetgas AROONA DRILLING   ipetgas AVS SHIP SUPPLY   ipetgas AYA DRILLING SERVICES   ipetgas BAKIROĞLU FITTINGS   ipetgas BOTAŞ   ipetgas ÇALIK PETROL   ipetgas DORÇE PREFABRİK VE İNŞAAT
  •   ipetgas EXLOG   ipetgas GEOCHEMM   ipetgas GEOLOG   ipetgas GEOS ENERGY INC   ipetgas GEOTERIC   ipetgas GOE   ipetgas GÜNEY YILDIZI PETROL (GYP)   ipetgas HALLIBURTON   ipetgas HMH   ipetgas JFMO   ipetgas JMO   ipetgas LİTA ANALİTİK
  •   ipetgas MAPEG   ipetgas MTA   ipetgas NETZSCH PUMPEN & SYSTEME GMBH   ipetgas NTECH   ipetgas PARS DRILLING   ipetgas PETFORM   ipetgas PETROGAS INDUSTRY   ipetgas PMO   ipetgas PRODUCTION SOLUTIONS INTERNATIONAL

NEDEN KATILMALIYIM?


IPETGAS-2023 ’e Neden Katılmalısınız?

• Petrol ve Doğal Gaz Arama - Üretim Faaliyetleri’ni Takip Edebilir Ve Sektörün Parçası Olarak Bölgedeki İş Ağınızı Genişletebilirsiniz
Türkiye, 2022 yılında petrol ve doğal gaz arama-üretim faaliyetleri açısından oldukça yoğun bir yılı geride bırakmıştır. 2023 yılında da kamu ve özel sektör olarak hem kara hem de deniz alanlarında geçtiğimiz yıllardan daha yoğun sektörel faaliyetler planlanmıştır. Bu doğrultuda,
   - 250 ‘nin üzerinde yeni kuyu açılması,
   - 4 adet deniz sondaj gemisinin çalışması ve
   - 2 adet sismik gemi ile denizlerde yürütülen çalışmaların yanı sıra kara alanlarında da yoğun sismik faaliyetlerin yürütülmesi hedeflenmektedir.
Sizler de IPETGAS-2023’e katılarak bu faaliyetleri yakından takip edebilir, konu ile ilgili kamu ve özel sektör kurum ve kuruluşları ile bir araya gelerek iş birliklerinizi güçlendirebilirsiniz.

• Sektördeki Güncel Çalışmaları ve Teknolojik Gelişmeleri İlk Siz Öğrenin
IPETGAS; Petrol endüstrisinin üç farklı disiplini olan Jeoloji, Jeofizik ve Petrol Mühendislikleri ilgi alanlarının tümünü kapsayan geniş yelpazeli uluslararası ve köklü bir Kongredir. Siz de bu etkinliğe katılarak; Petrol ve doğal gaz aramacılığındaki yeni bulguları, stratejileri ve yenilenebilir enerji kaynaklarını uzmanları ile tartışarak değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sektördeki teknolojik gelişmeleri, yeni ürünleri ve iş modellerini yakından takip ederek çalışmalarınıza entegre etme fırsatını bulabilirsiniz.

• İş İlişkilerinizi Genişletin
IPETGAS; kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörün önde gelen öncü firmalarını aynı çatı altında toplamaktadır. Sizler de bu ortamda yatırımcı ve tedarikçi ilişkilerini kurma ve geliştirme imkanını elde edebilir iş alanınızda yer alan hedef kitlenize direkt olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca fuar alanında ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp potansiyel müşterileriniz ile buluşma ve görüşme fırsatından yararlanabilirsiniz.

IPETGAS-2023 ’e Nasıl Katılabilirsiniz?

• Sponsor Olabilirsiniz
IPETGAS 2023’te bir yandan Türkiye ve çevresinde geleneksel ve geleneksel olmayan petrol ve doğal gaz arama, sondaj, üretim ve geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra, taşıma, pazarlama, arıtma ve depolamaya ilişkin son gelişmeler ve teknolojiler ile yeni ve yenilenebilir enerji kaynakları bilimsel, teknik, politik, stratejik, ekonomik ve çevresel boyutları ile ele alınırken; diğer yandan da kongrenin petrol endüstrisinin her alanında yatırım yapan veya yapmayı arzulayan şirketler arası işbirliği olanakları için önemli ve etkin bir platform oluşturması hedeflenmektedir. Siz de sponsor olarak, sektörün uluslararası ve köklü buluşmasına en büyük desteği verebilir, sektördeki kurumsal imajınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Ayrıca yazılı basın ve dijital medyada markanızın tanıtımına katkı sağlayabilirsiniz.

• Delege Olabilirsiniz
IPETGAS 2023’e delege olarak katılarak; Petrol endüstrisinde Jeoloji, Jeofizik ve Petrol Mühendisliği çalışmalarını ve bu disiplinlerin entegre çalışmalarını teknik oturumlarda takip edebilirsiniz. Fuar alanlarında stand açan firmaları ziyaret ederek ürün ve hizmet ağları ile ilgili bilgi alabilir, iş ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Sadece kongre delegelerinin katılacağı gala yemeği, öğle yemekleri ve diğer sosyal etkinliklere katılarak iş ağınızı genişletebilirsiniz.

• Teknik Oturumlarda Konuşmacı Olarak Sunum Yapabilirsiniz
IPETGAS 2023 Bilimsel Programı altında yer alan geniş yelpazeli teknik oturumlara 30 Haziran 2023 tarihine kadar teknik abstract gönderebilirsiniz. Kabul edilmesi durumunda konu ile ilgili tecrübelerinizi ve bulgularınızı sektördeki diğer katılımcılar ile teknik oturumlarda yapacağınız sunumlar ile paylaşabilirsiniz.

• Fuar Alanında Stand Açarak Firmanızı Tanıtabilirsiniz
Türkiye 21. Uluslararası Petrol ve Doğal Gaz Kongre ve Sergisi, petrol endüstrisinin tüm paydaşlarını bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Siz de fuarda yerinizi alarak sektördeki firmalarla tanışabilir, Pazar ağınızı genişletebilir, ürün ve hizmetlerinizi tanıtarak yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Sizi Türkiye 21. Uluslararası Petrol ve Doğal Gaz Kongre ve Sergisine Davet Ediyoruz!